Лозівський навчально-виховний комплекс №10

"загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад"



Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 396
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript://" rel="nofollow" onclick="new _uWnd('LF',' ',-250,-110,{autosize:1,closeonesc:1,resize:1},{url:'/index/40'});return false;
Реєстрація
 Вихід Вхід

"ПедПРЕСА" інформує

Контактна інформація

Назва закладу освіти

Адреса,
конт. телефони

ПІБ директора

Електронна адреса

Лозівський НВК №10
«ЗНЗ – ДНЗ»
64602,
Харківська обл., м. Лозова,
бульвар Шевченка, б. 15

2-20-47,
2-24-64


 
Бондаренко Віктор Миколайович


 
osvitanvk10@gmail.com

 

Інформація про адміністрацію

П.І.Б. Посада Години прийому Контактний телефон

Бондаренко

Віктор Миколайович

директор

понеділок 1500 - 1600

середа 1400 – 1500

2-20-47

Кочерга

Оксана Володимирівна

заступник директора

з навчально-виховної роботи

І, ІІІ вівторок 1400 - 1500 2-24-64

Майкова

Тетяна Михайлівна

заступник директора

з навчально-виховної роботи

п’ятниця з 1400 – 1500 2-27-79

Рудь

Тетяна Вячеславівна 

заступник директора

з виховної роботи

четвер з 1300 – 1400 2-24-64

Литвин

Володимир Сергійович

заступник директора

з господарчої роботи

понеділок з 1300 – 1400 2-24-64
 
Рішення педагогічної ради про переведення учнів 1-10 класів
 
 
Інформація про заклад

Рік заснування

1962 (у 2003 році реорганізовано у навчально-виховний комплекс)

Директор школи

Бондаренко Віктор Миколайович

Контингент учнів

538 учнів: 1 – 4 класи – 224 учнів, 5 – 9 класи – 273 учні, 10 – 11 класи - 41 учнів

Мова навчання

українська

Профільне навчання

10, 11 класи – універсальний профіль

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 49 педагогів, з них 38 осіб мають вищу освіту, 11 осіб – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 17 осіб, І кваліфікаційну категорію – 14 осіб, ІІ кваліфікаційну категорію – 6 осіб, категорію «спеціаліст» – 1 особа, 9 тарифний розряд – 8 осіб., 8 тарифний розряд – 1 особа, 7 тарифний розряд – 2 особи.

«Учитель-методист» - 3 особи, «старший учитель» - 12 осіб.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечено учнів початкових класів - 222 учні  та дітей пільгових категорій (11 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та 33 дітей з малозабезпечених сімей). За рахунок батьківської плати харчується 245 учень.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над темою «Забезпечення якості освітнього процесу та формування потенційної готовності особистості до самореалізації в соціумі через управління процесом розвитку компетентностей дітей, батьків, педагогів».

Наш заклад бере участь у Всеукраїнському проекті «Школа, дружня до дитини», у експериментальній роботі регіонального рівня за темою «Науково-методичні засади впровадження гендерних підходів в систему роботи навчальних закладів» та у реалізації освітнього компоненту проекту ВООЗ, МОНУ «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні». Упровадження проектів розраховано на 2014-2018 роки.

Гурткова робота

В закладі працює 9 гуртків:

  •  «Основи фізіології рослин»
  •  "У світі казок"
  •  "Українознавство"
  •  «Живи за правилами»
  •  “Що? Де? Коли?”
  •  «Умілі руки»
  •  Шаховий гурток "Біла лад'я"
  •  «Спортивний» (легка атлетика)
  •  Вокальний "До Ре Мі"

 

Підвіз учнів та вчителів

Потреба відсутня

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 22 навчальних кабінети, два комп’ютерних класи (17 ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, 2 майстерні, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує 14780 примірників підручників та 6575 примірників книг з художнього фонду, який налічує різноманітну літературу.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

У 2016/2017 н.р. на ІІІ (обласному) етапі маємо 3 призера, а саме:

  • Історія
    • І місце Решетняк Марк, учень 9 класу (вчитель Неділько І.М.);
  • Обслуговуюча праця
    • ІІ місце Сухіна Катерина, учениця 9 класу (вчитель Тернова Т.Г.);
  • Економіка
    • ІІІ місце Лазуренко Владислав, учень 10 класу (вчитель Сендецька Т.М.);

У 2016/2017 н.р. на ІІ (міському) етапі маємо 30 призерів, а саме:

  • Правознавство
    • ІІІ місце Моспанюк Альбіна, учениця 10 класу (вчитель Сендецька Т.М.);
    • ІІІ місце Решетняк Марк, учень 9 класу (вчитель Неділько І.М.).
  • Математика
    • ІІ місце Богданюк Кирило, учень 6-А класу (вчитель Павлик І.Г.);
    • ІІ місце Матяш Денис, учень 9 класу (вчитель Сітдікова Л.В.);
    • ІІ місце Кочерга Михайло, учень 11 класу (вчитель Матвієнко В.А.);
    • ІІІ місце Фіцай Юрій, учень 10 класу (вчитель Павлик І.Г.).
  • Фізика
    • ІІ місце Приходько Дмитро, учень 10 класу (вчитель Сушко М.М.);
    • ІІІ місце Сухомлин Артем, учень 9 класу (вчитель Сушко М.М.);
  • Екологія
    • ІІІ місце Лазуренко Владислав, учень 10 класу (вчитель Козюра Л.М.).
  • Астрономія
    • ІІ місце Кочерга Михайло, учень11 класу (вчитель Сушко М.М.).
  • Економіка
    • ІІІ місце Сухомлин Артем, учень 9 класу (вчитель Сендецька Т.М.);
    • ІІ місце Кочерга Михайло, учень 11 класу (вчитель Сендецька Т.М.);
    • І місце Лазуренко Владислав, учень 10 класу (вчитель Сендецька Т.М.).
  • Українська мова та література
    • ІІІ місце Кочерга Михайло, учень 11 класу (вчитель Чабанець Т.В.);
    • І місце Решетняк Марк, учень9 класу (вчитель Нагацька О.М.).
  • Російська мова та література
    • ІІ місце Решетняк Марк, учень 9 класу (вчитель Кулішова Л.І.).
  • Інформаційні технології
    • ІІ місце Ромащенко Тарас, учень 8-А класу (вчитель Носова В.В.);
    • І місце Сухомлин Артем, учень 9 класу (вчитель Носова В.В.);
    • ІІ місце ХоменкоТимур, учень 10 класу (вчитель Носова В.В.);
    • ІІІ місце Кочерга Михайло, учень 11 класу (вчитель Носова В.В.).
  • Історія
    • І місце Решетняк Марк, учень 9 класу (вчитель Неділько І.М.);
    • І місце Лазуренко Владислав, учень 10 класу (вчитель Сендецька Т.М.);
    • І місце Польщиков Ростислав, учень 11 класу (вчитель Сендецька Т.М.).
  • Англійська мова
    • І місце Кочерга Михайло, учень 11 класу (вчитель Годлевська І.В.);
    • ІІІ місце Людвинський Віталій, учень 8-Б класу (вчитель Акименко Н.Д.);
    • ІІІ місце Стрихольот Карина, учениця 10 класу (вчитель Акименко Н.Д.).
  • Інформатика
    • І місце Матяш Денис, учень 9 класу (вчитель Носова В.В.);
    • ІІІ місце Лазуренко Владислав, учень 10 класу (вчитель Носова В.В.).
  • Трудове навчання
    • І місце Сухіна Катерина, учениця 9 класу (вчитель Тернова Т.Г.);
    • ІІ місце Приходько Дмитро, учень 10 класу (вчитель Вісич В.Т.);

Обласний чемпіонат гри «Що? Де? Коли?» - ІІІ місце

Обласний етап проекту «Відкривай Україну» - ІІІ місце


 

Система Orphus  <>
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
 


Корисні посилання



До уваги батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» зарахування дітей до першого класу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється на безконкурсній основі.

Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу загальноосвітнього навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Інформація про закріплення мікрорайону території обслуговування за Лозівським НВК №10 «ЗНЗ-ДНЗ»

 

> >

Copyright MyCorp © 2017Безкоштовний хостинг uCoz