Комунальний заклад "Лозівський ліцей №10"

Лозівської міської ради Харківської області


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 592
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript:;" rel="nofollow" onclick="loginPopupForm(); return false;
Реєстрація
 Вихід Вхід

"ПедПРЕСА" інформує

 

Шановні здобувачі освіти, батьки, для переходу на сайт "Дистанційної освіти" натисніть на посилання: сайт дистанційної освіти 

Витяг з наказу від 31.08.2023 №109-о (про використання технологій дистанційного навчання в освітньому процесі)

Навчально-методичне забезпечення дистанційного навчання КЗ "Лозівський ліцей №10"

Для ефективної організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання КЗ "Лозівський ліцей №10" використовує такі платформи дистанційного навчання: власний Google-сайт, електронний журнал, щоденник (Нові знання).

Платформою для організації освітнього процесу з використання технологій дистанційного навчання у закладі було обрано спеціально створений сайт дистанційної освіти. Цей електронний ресурс створено за методиками проєкту ІТ Ukraine Association, і являє собою конструкт власних сайтів педагогів закладу, які поєднано за навчальними предметами та класами, має окремі розділи «Корекційно-розвиткові заняття» (для дітей з ООП), «Кібербезпека», «Зорові вправи», «Виховна робота», «Психологічна служба», «Корисні посилання», «Розклад уроків» (відображено які уроки проводяться у синхронному, а які у асинхронному режимах з дотриманням вимог Санітарного регламенту для ЗЗСО).

Сервіс Нові знання (https://nz.ua/) є однією зі складових Всеукраїнського проєкту «КУРС: Освіта», синхронізується з «Курс школа», повністю використовує наявну базу даних учителів, учнів, батьків, приміщень. Передбачене подання електронної заяви до 1 класу з подальшим автоматичним зарахуванням та формуванням наказів, автоматично створюється розклад уроків, вноситься заміна вчителів, відкрито цілодобовий доступ для адміністрації, учителів, учнів та батьків.

Використовуєм соціальну мережу / месенджер. Учитель створює групу в соціальній мережі / месенджері Viber з обмеженим доступом, розміщує навчальні матеріали та/або посилання на навчальні онлайн-ресурси, завдання. Також у групі проводяться опитування учасників.

Використовуючи засоби електронної пошти, учитель надсилає учням на їх електронні скриньки навчальні матеріали та/або покликання на навчальні онлайн-ресурси, завдання; учні опрацьовують самостійно матеріали та виконують завдання; виконані завдання надсилають на електронну скриньку вчителю.

В умовах дистанційного навчання проведяться онлайн-заняття, вебінари, конференції, наради, батьківські збори, індивідуальні консультації.

Для забезпечення дистанційного навчання здобувачів освіти використовуються матеріали з освітніх сайтів «На урок», «Всеосвіта», тощо за вибором педагогічних працівників

Онлайн-тести створюються в Google-формах, а також на спеціалізованих платформах, до прикладу, «На урок», «Всеосвіта», тощо за вибором учителя, ураховуючи можливості учнів. Завдання, підготовлені вчителем за допомогою електронних засобів, можуть містити інструмент для самооцінювання учнів в ігровій формі, що сприяє підвищенню мотивації учнів до їх виконання.

Системотехнічне забезпечення дистанційного навчання КЗ "Лозівський ліцей №10"

Системотехнічне забезпечення освітнього процесу з викоритсанням технолгій дистанційного навчання в закладі поєднує:

  1. апаратні засоби

  2. інформаційно-комунікаційне забезпечення

  3. програмне забезпечення загального та спеціального призначення

  4. технічна/сервісна підтримка

  5. електронні освітні ресурси

Рекомендації МОН України щодо організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання

Система Orphus  <>
«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 


Корисні посилання

Всеукраїнська школа онлайн Дія. Цифрова освіта > >

Copyright MyCorp © 2023Безкоштовний хостинг uCoz