Комунальний заклад "Лозівський ліцей №10"

Лозівської міської ради Харківської області


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 588
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
javascript:;" rel="nofollow" onclick="loginPopupForm(); return false;
Реєстрація
 Вихід Вхід

"ПедПРЕСА" інформує

Головна » Архів матеріалів

22.10.2015 відбувся Осінній бал для старшокласників

, , ... Читати далі »

Переглядів: 376 | Додав: ludik | Дата: 23.10.2015 | Коментарі (0)

22.10.2015 відбувся спортивний захід "Веселі старти" під гаслом "Здорові діти - здорова нація" між командами 3-А та 3-Б класу. Класні керівники Раєвська Н.О. та Климович А.П.

, , ... Читати далі »

Переглядів: 353 | Додав: ludik | Дата: 23.10.2015 | Коментарі (0)

19.10.2015 на лінійці відзначено команду футболістів 2003-2005 року народження, яка посіла І місце в загальноміському турнірі "Тисяча команд".

Команда закладу посіла ІІ місце з футболу в турнірі "Шкіряний м'яч"

Вітання отримала команда спортсменів закладу, яка посіла ІІ місце в загальноміських змаганнях з легкоатлетичного чотирьохборства. Склад команди: Рудницька Валерія 7-Б клас, Лейченко Андрій 7-Б клас, Кулішова Валерія 6-А клас, Логвиненко Максим 6-Б клас, Плотніко ... Читати далі »

Переглядів: 308 | Додав: ludik | Дата: 23.10.2015 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства:

9 класи

І місце - Моспанюк Альбіна та Приходько Дмитро; ІІ місце - Хижняк Анжеліка; ІІІ місце - Лазуренко Владислав

10 клас

І місце - Назарчук Анастасія; ІІ місце Польщиков Ростислав; ІІІ місце - Ніколаєва Інна

11 клас

І місце - Боженкіна Катерина; ІІ місце - Ісаєва Анна; ІІІ місце - Гавричкова Валерія та Бреус Вікторія

Переглядів: 310 | Додав: ludik | Дата: 23.10.2015 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Обслуговуючі види праці

ІІ місце – Медвєдєва Ольга 8 клас

ІІІ місце – Фіцай Вікторія 8 клас

Технічні види праці

8-9 класи

І місце – Мизников Ілля 9-Б клас

ІІ місце – Приходько Дмитро 9-Б клас

ІІІ місце – Гнилицький Михайло та Решетняк Марк 8 клас

10-11 класи

І місце – Головань Ігор 11 клас

ІІ місце – Михайленко Олександр 10 клас

ІІІ місце – Дивинський Марк та Резніченко Владислав 10 клас

Переглядів: 302 | Додав: ludik | Дата: 23.10.2015 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки:

9 клас

І місце - Лазуренко Владислав; ІІ місце - Хижняк Анжеліка; ІІІ місце - Бриленко Владислав та Стрихольот Карина

10 клас

І місце - Кочерга Михайло; ІІ місце - Назарчук Анастасія; ІІІ місце - Ніколаєва Інна

11 клас

І місце - Боженкіна Катерина; ІІ місце - Гавричкова Валерія; ІІІ місце - Лугова Лілія

Переглядів: 287 | Додав: ludik | Дата: 19.10.2015 | Коментарі (0)

В п’ятницю, 16 жовтня, учасниці бібліотечного активу Богачук Анна, Бут-Гусаім Ангеліна та Плугарь Юлія, а також бібліотекар закладу Профатило І.В. завітали до 3-А класу із «Подорожжю по Україні». Діти з цікавістю слухали про Україну, її символіку та про Лозову.

, ... Читати далі »

Переглядів: 354 | Додав: ludik | Дата: 19.10.2015 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців І етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

11 клас

І місце - Іванченко Юлія; ІІ місце - Дивинський Марк; ІІІ місце - Киященко Вадим

10 клас

І місце - Кочерга Михайло; ІІ місце - Назарчук Анастасія; ІІІ місце - Ніколаєва Інна

9 клас

І місце - Шолтиш Юлія; ІІ місце - Лазуренко Владислав та та Урусов Дмитро; ІІІ місце - Мизников Ілля

Переглядів: 338 | Додав: ludik | Дата: 16.10.2015 | Коментарі (0)

Результати І етапу олімпіади з української мови та літератури

7 клас

І місце - Людвинський Віталій; ІІ місце - Сорока Юлія; ІІІ місце - Олексенко Маргарита

8 клас

І місце - Сухомлин Артем; ІІ місце - Сухіна Катерина; ІІІ місце - Гаврищук Богдан

9 клас

І місце - Моспанюк Альбіна; ІІ місце - Корж Дар'я; ІІІ місце - Лазуренко Владислав

10 клас

І місце - Кочерга Михайло; ІІ місце - Ніколаєва Інна; ІІІ місце - Назарчук Анастасія

11 клас

І місце - Боженкіна Катерина; ІІ місце - Іванченко Юлія; ІІІ місце - Ісаєва Анна та Гавричкова Валерія 

Переглядів: 289 | Додав: ludik | Дата: 16.10.2015 | Коментарі (0)

15.10.2015 відбулося засідання атестаційної комісії, на яке були запрошені педагоги, які проходитимуть чергову атестацію у 2016 році. На засіданні опрацьовувалися наступні питання:

1. Ознайомлення із основними засадами Положення про атестацію педагогічних працівників

2. Ознайомлення із факторно-критеріальними моделями оцінки діяльності вихователя та учителя, який атестується

3. Закріплення членів атестаційної комісії за педагогами, які атестуються, для надання консультативної допомоги у підготовці та проведенні атестації

4. Складання плану індивідуальної підготовки та проведення атестації педагогів

5. Робота з індивідуальними картками професійного зростання педагогів у міжатестаційний період

... Читати далі »

Переглядів: 339 | Додав: ludik | Дата: 16.10.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 163 164 165 166 167 »

Система Orphus  <>
«  Грудень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 


Корисні посилання

Всеукраїнська школа онлайн Дія. Цифрова освіта > >

Copyright MyCorp © 2022Безкоштовний хостинг uCoz